Yamaç Turizm

Gemlik ve çevresinde turizm ve okul / iş yerlerine hizmet vermekteyiz.

Seyahat ve servis hizmetleri veren Yamaç Turizm sektörde uzun yıllar hizmet vermiş turizm profesyonelleri tarafından kurulmuştur. Müşterilerine “Misafir” gözü ile bakan ve verdiği hizmeti bu anlayış ile sürdüren Yamaç Turizm, Bursa’da en konforlu Turistik yolcu taşımacılığı hizmeti veren firmalar arasındadır. Araç filosu, eğitimli ve deneyimli personelleriyle Bursa’da faaliyetlerine ve yatırımlarına ara vermeden devam etmektedir.


Seyahat sıkıntı değil bir keyif olmalı anlayışı ile yola çıkan Yamaç Turizm; kendinizi ve misafirlerinizi seyahat için sıkıntıya sokmadan, belirlenen noktadan kusursuz, zahmetsiz ve güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlayan sistemdir.

Sizden gelen her türlü transfer talebine 7 gün 24 saat olumlu cevap veren Yamaç Turizm; sizin, sevdiklerinizin ve konuklarınızın seyahatlerini bir keyfe dönüştürmeyi hedef edinmiştir. Hızımızın ve konforunun yanı sıra sunduğumuz araçlarındaki ileri teknoloji ile iyi yolculuğu misafirlerine yaşatır.
Seyahatiniz için size kalan tek şey nereye gitmek istediğinize ve hangi aracın konforuyla gitmek istediğinize kara vermek.

Konforlu, güvenli ve mutlu yolculuklar!

Click edit button to change this text.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Bizimle İletişime Geçin

Gezi turlarımız hakkında bilgi almak

Okul ve Personel servislerimizi öğrenmek için

İletişime Geçin