Personel Servisleri

Sürücülerimiz

SRC  ve Psikoteknik belgelerine sahip, işleri ile ilgili gereklilik ve sorumlulukları öğrendikleri, oryantasyon eğitimlerini tamamlamış, trafik kurallarına uygunluk ve güvenli sürüş için gerekli eğitimleri almış, müşteri memnuniyeti odaklı, güler yüzlü ve en önemlisi insan hayatı taşıyor olmanın bilinç ve sorumluluğunda, müşteri ilişkileri – trafik kuralları ve güvenli sürüş – iş güvenliği eğitimleri – ilkyardım eğitimi – yangın eğitimleri almış sürücülerden oluşmaktadır.

Araçlarımız
Firmamızın personel taşımacılığında kullanmakta olduğu servis araçlarımız; yeni, yolcularımızın rahatı için konforlu, iç ve dış temizlikleri devamlı yapılan, her türlü yol, izin ve sigorta belgeleri güncellenmiş araçlardan oluşmaktadır. Araçların içerisinde ilk yardım seti ve yangın söndürme cihazları  kalite standartlarına uygun olarak bulundurulur.

Güvenlik Anlayışımız 

Standardımızla siz değerli müşterilerimizin rahatlık ve güvenliği amaçlanmaktadır. Araçlarımızın periyodik bakımlarının düzenli olarak yetkili servislerine yaptırılması, taşıdığımız personelinize sorunsuz yolculuk sağlamaktadır.

Zaman Anlayışımız

Tecrübeli ekibimiz her zaman hızlı, dakik ve sorumluluk sahibidir. Her gün binlerce kişiyi zamanında işine ve evine taşımaktadır. Türkiye’de trafiğin gün geçtikçe daha da yoğun hale gelmesine çözüm olarak alternatif güzergâh ve rota çalışmaları yapan, özellikle personelinizin trafikte daha az zaman geçirmesini sağlamayı hedeflemektedir.

Personel Servis Talep Formu